כרטיס אשראי טיסה – מה זה וכיצד הוא יכול לשרת אותנו?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרבנ צרו איתנו קשר כבר היום

אחת הדרכים הפופולאריות של חברות אשראי למשוך אליהן לקוחות ולהטיב איתם, היא באמצעות כרטיסי אשראי המעניקים הטבות, הנחות ומבצעים שונים. הרעיון הוא פשוט, כל עסקה שהלקוח מבצע עם הכרטיס של החברה הוא נהנה מהטבה מסוימת שהיא מעניקה לו. זה מושך לקוחות להזמין כרטיס אשראי שלה ומעודד אותם לבצע רכישות והזמנות בכרטיס. כך שני הצדדים נהנים ומרוויחים.

דוגמא טובה לכך הוא כרטיס אשראי טיסה. מדובר על אחד מכרטיסי האשראי האיכותיים והאטרקטיביים ביותר שיש. זה כרטיס המאפשר למי שמחזיק אותו, ליהנות משלל הטבות והנחות ברכישת כרטיסי טיסה והזמנת חדרים בבתי מלון, בכל רחבי העולם. הכרטיס יכול לחסוך הרבה מאוד כסף למחזיקים בו.

איך הכרטיס משרת אותנו?

כרטיס אשראי טיסה פועל בצורה הבאה: חברת אשראי פועלת באופן ישיר מול חברות תעופה בכל העולם וכן מול בתי מלון וגורמים אחרים בתחום האירוח, במטרה להשיג הטבות והנחות ללקוחות שלהם. כל לקוח שמחזיק כרטיס אשראי מסוג זה, יכול לבצע עסקאות, הזמנות של מוצרים ושירותים, בכל דרך שהיא, ובכל עסקה שהם מבצעים באמצעות הכרטיס, הם מקבלים נקודות שניתן להמיר אותם לסכום כסף לצורך רכישת כרטיסי טיסה או הזמנת חדרים בבית מלון.

בצורה כזו, אם לקוח רוצה לקנות כרטיס טיסה, לדוגמא ללונדון, אז במקום לשלם את הסכום המלא על הכרטיס, הוא יכול להשתמש בנקודות שעומדות לרשותו, ליהנות מכרטיס במחיר מוזל. לא פעם, החברה גם מספקת הטבות והנחות למחזיקי הכרטיס, בלי קשר לשאלה אם יש להם נקודות או לא.

למי זה יכול להתאים?

צריך לומר, כרטיס אשראי טיסה יכול לשרת כל לקוח שנוהג לטוס מעת לעת, בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שבשביל ליהנות מהכרטיס באופן אמיתי, סך העסקאות צריך להיות משמעותי בשביל שיהיה אפשר לצבור הרבה נקודות אותן יהיה ניתן להמיר לכרטיס טיסה.

הרי אם מבצעים עסקאות בסכומים נמוכים, יהיה קשה מאוד להמיר את הנקודות וליהנות מהן בעת רכישת כרטיס טיסה. בגלל סכום הכרטיס. לעומת זאת, מי שמבצע עסקאות גדולות ומשמעותיות, יכול ליהנות מהרבה יותר אפשרויות. לכן צריך לקחת בחשבון את השיקול הזה בעת הזמנת כרטיס טיסה אשראי.

מנגד, מי שמזמין כרטיס מסוג זה, לא משלם דמי כרטיס בשנה הראשונה, וכן אפשר לממש את הנקודות שצוברים הן בעת רכישת כרטיסי טיסה רגילים והן אצל חברות תעופה לואו קוסט. כלומר, ניתן גם להשתמש בנקודות אם רוכשים כרטיסים בזול. מה שהופך את הכרטיס לאטרקטיבי יותר.

בסיכומו של דבר, כרטיס אשראי טיסה יכול לשרת לקוחות פרטיים ועסקיים שנוהגים לטוס הרבה לחו"ל. הוא יכול לשרת כל מי שרוצה לחסוך ברכישת כרטיסי טיסה והזמנת חדרים בבית מלון.

 אשראי

אשראי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לנדל"ן בבטומי

כאן תמצאו מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הנדל"ן, פרויקטים ונכסים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים בכל רחבי בטומי. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו