השקעות נדלן בבטומי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרבנ צרו איתנו קשר כבר היום

השקעות נדלן בבטומי

גם אתם משאירים את כל חסכונותיכם בעו"ש או בתוכניות חיסכון בנקאיות עם ריבית אפסית? אתם מפסידים לא מעט כסף מידי שנה! במדריך הבא נגע בכל הנקודות החשובות ביותר אודות השקעות נדל"ן בישראל, השקעות נדל"ן בבטומי, איתור נכון של אזורים בהם מחירי הדיור צפויים לזנק בעשרות אחוזים לאורך מספר שנים ועוד. אך לפני שנצלול לעומקם של פרטים אודות אפשרות ההשקעה הגדולה והבטוחה ביותר בעולם, חשוב שתבינו את החשיבות הרבה של השקעת כל חסכונותיכם. אנשים רבים חוששים להשקיע את כספם בטענה כי הם יכולים להפסיד מכך לא מעט כסף. בשורות הבאות ננסה לנפץ לא מעט מוסכמות שגויות כאשר הראשונה והמרכזית היא שהדרך הטובה ביותר לשמור על כספיכם מפני הפסדים היא פשוט להשאיר אותו בבנק בתוכניות חיסכון נטולות ריבית. ההפך הוא הנכון, הדרך הבטוחה ביותר להפסיד לא מעט כסף מידי שנה הוא להשאיר את כל חסכונותיכם בתוכניות החיסכון של הבנקים. איך אפשר להפסיד שהכסף שמור ונעול בכספות הבנק? במילה אחת, אינפלציה.

השקעות נדל"ן בבטומי – מחירי מציאה מפתיעים!

הסיבה המרכזית בגינה השקעות נדל"ן נחשבות להשקעות הבטוחות והמתגמלות ביותר היא הביקוש הקשיח הקיים לדיור. הביקוש הקשיח מבטיח שגן מחר יהיו רבים שיצטרכו קורת גג לגור בה, מה שאומר שתנודתיות ההשקעה בנדל"ן היא מינורית. תנודתיות מינורית זה טוב, אך גם בבנק אין תנודתיות – איך נדע שמחירי הנדל"ן לא רק יציבים אלא גם עולים? היכרות עם הכוחות הגדולים המשפיעים על תנועות מחירי הדיור יבהירו לכם את התמונה הגדולה. הכוחות המשפיעים על תנועות מחירי הדיור הם רמות הביקוש לעומת ההיצע הקיים בשוק. ככל שהביקוש גבוה יותר מההיצע הקיים, מחירי הנכסים עולים וכן להיפך, ככל שההיצע הקיים גדול מהביקוש, מחירי הנכסים יורדים. מחירי הדיור בישראל לא סתם עולים במשך למעלה משני עשורים על אף כל ניסיונות הממשלה לבלום את העליות. הביקוש בישראל גדול משמעותית מההיצע הקיים, מה שמוביל לעליות מחירים תמידיות. משקיעי נדל"ן רבים בוחרים את אזורי ההשקעה שלהם על פי מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע באזור.

רוצים להעריך את כיוון מחירי הדיור באזור לעוד שנים ארוכות? בשורות הבאות תכירו את השיטה לעשות זאת

כיווני מחירי הדיור בבטומי שבגיאורגיה המשקיעים הגדולים לא מסתפקים בבחינת רמות ההיצע והביקוש בהווה במטרה להעריך את תנועות המחירים בטווח הקצר, אלא הם מעריכים את קצב הגידול של הביקושים וההיצע הקיים בשוק במטרה לנסות ולנבא את העתיד הרחוק יותר של תנועות המחירים. במידה וקצב עליית הביקוש מהיר יותר מקצב התחלות הבנייה באזור, כנראה שגם בעתיד הרחוק הביקוש יהיה גבוה יותר מההיצע הקיים, מה שיבטיח עליות מחירים מתמשכות. לחילופין, אם קצב התחלות הבנייה החדשות מהיר יותר מקצב גידול הביקוש, כנראה שמחירי הדיור עומדים לפני בלימה ואף עליית מחירים. בעזרת הנקודות הללו כל משקיעי הנדל"ן הגדולים ביותר בעולם מצליחים להעריך את תנועות המחירים בכל רחבי העולם. משקיעים רבים מסמנים את בטומי כאחד היעדים האטרקטיביים ביותר בעולם להשקעות נדל"ן בשנים הקרובות. ריכזנו עבורכם את כל היתרונות הגדולים ביותר בגינם בטומי מצליחה למשוך כמות גדולה של משקיעים זרים מכל רחבי העולם.

הכירו את בטומי – עיירת נופש קטנה במחוז אדג'רה שבגאורגיה

רגע לפני שנמנה את כל היתרונות הגדולים ביותר של בטומי חשוב שתכירו כמה פרטים בסיסיים אודות העיר. בטומי שבגאורגיה נחשבת לאחת העיירות הבולטות ביותר במדינה בשל רצועת החוף המרשימה שלה. העיירה מציעה אפשרויות נופש רבות ומפנקות לתיירים רבים מכל רחבי העולם וכן ללא מעט מקומיים גאורגיים המגיעים לבטומי באופן קבוע מידי שנה. עיירת הנופש מצליחה למשוך גם אנשי עסקים רבים הרואים באזור פוטנציאל עסקי של ממש להקמת אזורי תיירות ונופש שונים. העיירה ממוקמת במחוז אדג'רה ונחשבת לבירת המחוז. החופים המרהיבים ואפשרויות הנופש השונות מצליחות למשוך לעיירה מיליוני תיירים מידי שנה, מה שכמובן משנה את מאזן הכוחות בין הביקושים להיצע הקיים. מעבר לכך, התיירים הרבים ישמחו ליהנות מדירות נופש יוקרתיות הסמוכות לאזורים האטרקטיביים ביותר שיש לבטומי להציע, מה שמאפשר למשקיעים להציע את נכסיהם בתור דירות נופש לתקופות זמן קצרות. דירת נופש המושכרת לתקופות קצרות מאפשרת למשקיע ליהנות מאחוזי תשואה גבוהים משמעותית מאלה המתקבלים מהשכרת נכס זהה לטווחי זמן ארוכים. דירה ממוצעת בבטומי תנביב למשקיעים בה בין 10% ל 12% תשואה מידי שנה בעוד דירת נופש יכולה להניב למשקיעים בין 15% ל 17%.  נשמע מעניין? הכירו את כל היתרונות הגדולים ביותר של בטומי בגינם משקיעים רבים בוחרים להשקיע בה את כספם.

היתרונות הגדולים של השקעה בבטומי

 • מחירי הנכסים באזור – המשבר הכלכלי שפקד את העולם בשנת 2008 הגיע גם לגאורגיה. מדינות רבות בכל רחבי העולם הספיקו להתאושש מאחד מהמשברים הכלכליים הגדולים בהיסטוריה אך בטומי שבגאורגיה עשתה זאת בעצלתיים. כיום, למעלה מעשור לאחר המשבר, עדיין ניתן למצוא נכסים בבטומי במחירים נמוכים במיוחד שרק עכשיו מתחילים את עליות המחירים לאחר המשבר הגדול. דירות בנות שלושה חדרים ובשטח של כ 60 מ"ר נמכרות במחירים הנעים בין 50,000 דולר ל 70,000 דולר בלבד. מחירים נמוכים אלה כוללים מספר יתרונות שחשוב שתכירו. ראשית, המחירים הנמוכים מגלמים את פוטנציאל הרווח הגדול מעליית ערך הנכסים עם השנים. שנית, המחירים הנמוכים מאפשרים גם למשקיעים קטנים עם הון עצמי של כמה עשרות אלפי שקלים בלבד להתחדש עם נכסים איכותיים בפריים לוקיישן. שלישית, אחד מכללי האצבע שמנחים לא מעט משקיעים בבחירת הנכסים שלהם הוא: ככל שהנכס זול יותר, כך אחוזי התשואה שהוא יניב מהשכרתו יהיו גבוהים יותר.
 • תיירות ענפה – יתרון נוסף המושך משקיעים רבים מכל רחבי העולם דווקא לעיירה בטומי שבגאורגיה הוא התיירות הענפה באזור. תיירים רבים מגיעים מידי שנה לבטומי לחופשות מכל הסוגים. החופים המרשימים באזור ומזג האוויר הנוח בעונות התיירות הם מתכון בטוח לחופשה מנצחת. מדוע התיירים הם יתרון? ראשית, על אף שהתיירים מגיעים לנפוש באזור לתקופות זמן קצרות, הם עדיין צריכים קורת גג לישון בה. הצורך של עוד מליוני תיירים לקורת גג מעלה באופן משמעותי את הביקוש לנכסים בבטומי, מה שתורם לתנועות מחירי הדיור צפונה. שנית, התיירים הרבים מחפשים דירות נופש הממוקמות בקרבה לחופים היפים ולמרכזים השונים שיש לבטומי להציע. דירות נופש מניבות לבעליהן אחוזי תשואה גבוהים במיוחד שיכולים להגיע ל 17% מידי שנה רק מהשכרת הנכס.
 • התאוששות כלכלית מרשימה – בטומי בפרט וגאורגיה בכלל מציגות התאוששות כלכלית מרשימה מהמשבר הגדול בשנת 2008. במשך שנים גאורגיה ובטומי נשארו מוכות וחבולות מהמשבר אך בשנים האחרונות חל שינוי מגמה משמעותי. ההתאוששות הכלכלית של גאורגיה מתבטאת בעלייה של כ 20% בכמות התיירים המגיעים לגאורגיה בכל שנה, עלייה של 4% מידי שנה בתמ"ג, תשואות ממוצעות גבוהות במיוחד של 12% על הנכסים בגאורגיה ועוד. ההתאוששות הכלכלית המרשימה מאפשרת לממשל המקומי לפתח אזורים נחלשים בבטומי, להכין אותה לקליטת כמויות גדולות של תיירים מידי שנה ולפתח אזורי נופש חדשים. כלל השינויים הללו צפויים לחזק את מגמת העלייה במחירי הנכסים בבטומי, מה שכמובן יסב למשקיעים בה רווח רב.
 • צפי לעליית מחירים מהירה – אזורים רבים בכל רחבי גאורגיה מראים מודל התפתחות מעניין במיוחד. ההתאוששות הכלכליתצפי לעליית מחירי הנדלן בבטומי גיאורגיה ועליות המחירים בערים גדולות בגאורגיה הדהימו משקיעי נדל"ן רבים ומנוסים. בדומה לערים הללו, גם בטומי צפוייה לזנק במאות אחוזים תוך תקופת זמן קצרה ולהדביק את פערי המחירים בינה לבין מחוזות רבים אחרים בגאורגיה. הביקוש הגדול לבטומי שנמצא בעלייה מתמדת ומתמשכת ללא כל צל של ספק יביא בעתיד הקרוב לזינוק מחירי הנכסים באזור.
 • כמעט ללא בירוקרטיה ועם מיסים נוחים – יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד הוא ההליך הפשוט של רכישת דירה בבטומי, הן מבחינת הבירוקרטיה והן מבחינת המיסוי והעלויות הנלוות. בשונה ממדינות רבות בכל רחבי העולם המנסות להרחיק משקיעים זרים משטחן, גאורגיה בוחרת לחבק את המשקיעים הזרים ולהקל עליהם את כל הליך הרכישה. ההקלות באות לידי ביטוי בעיקר בקיצור שלבי הבירוקרטיה ובמיסוי נוח במיוחד, באפשרות לסיים את כל התהליך ביום אחד בודד וללא כל צורך להגיע לבטומי בשביל לחתום על כל המסמכים.
 • ביקושים גבוהים מההיצע הקיים – מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע בבטומי ברור, הביקוש גבוה משמעותית מההיצע הקיים. הפער מוביל לעליות מחירים משמעותיות בשנים האחרונות שצפויות להתחזק בשנים הבאות. המחירים הנמוכים בבטומי בשילוב הביקוש הגבוה בהשווה להיצע הנמוך תוך התחשבות בהתפתחות הכלכלית המרשימה מייצרים מתכון מנצח לאחת ההשקעות הכדאיות ביותר בעולם הנדל"ן.
 • הימורים במסגרת החוק – גאורגיה מאפשרת לתושביה להמר באופן חוקי בבתי קזינו רבים בכל רחבי המדינה. תיירים רבים מכנים את בטומי "לאס וגאס" הגאורגית, מה שכמובן מושך עוד לא מעט תיירים לעיירה הקטנה.
 • מיקום המחבר בין אירופה לאסיה – המיקום האסטרטגי של בטומי אף הוא עומד לזכותה ברשימת היתרונות של העיירה הקטנה. העיירה ממוקמת באזור המחבר בין יבשת אירופה ליבשת אסיה, מה שהופך את האזור לאטרקטיבי במיוחד לבני שתי היבשות הללו.
 • מערך הגנה למשקיעים הזרים – משקיעי נדל"ן שבוחרים להתרחק להשקעות מעבר לים בוחרים את היעדים הבטוחים ביותר. רמת הבטיחות בהשקעות נדל"ן מעבר לים היא אחת מאבני היסוד שמשקיעים רבים לא מוכנים להתפשר עליה. גאורגיה בכלל ובטומי בפרט מציגות מערך הגנה מרשים על המשקיעים הזרים שמגיעים למחוזותיה של המדינה. נתון זה מהווה יתרון משמעותי וגורם למשקיעים זרים רבים לראות בגאורגיה יעד בטוח ואטרקטיבי במיוחד להשקעה.

כלל היתרונות הללו מבטיחים למשקיעים הזרים בבטומי רווחים גדולים מעליית ערך הנכסים, השכרת הנכסים בכל ימות השנה ללא יוצא מן הכלל, אחוזי תשואה גבוהים במיוחד הנעים בין 10% ל 12% מידי שנה, עיירת חוף ונופש המושכת מיליוני תיירים מידי שנה, הגנה מלאה על ההשקעות וחסכון של שלבי בירוקרטיה רבים ומורכבים. לסיכום כלל היתרונות החשובים ביותר של בטומי שבגאורגיה:

מחירי הנכסים מחירים נמוכים במיוחד – החל מ 50,000 דולר לדירת שלושה חדרים!
תיירות ענפה התיירים הרבים מעלים את הביקוש לעיירת החוף ומאפשרים למשקיעים להציע את דירותיהם כדירות נופש
התאוששות כלכלית מרשימה עלייה של כ 20% בכמות התיירים מידי שנה ועלייה של כ 4% בתמ"ג מידי שנה
צפי לעליית מחירים מהירה משקיעים רבים סבורים שמחירי הדיור בבטומי יעלו בעשרות אחוזים תוך שנים בודדות
ללא בירוקרטיה ועם מיסים נמוכים ניתן להשלים את כל התהליך ביום אחד בודד וללא חובה להגיע למעמד החתימה
ביקוש גבוה מההיצע הקיים מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע מצביע על עליות מחירים משמעותיות באופק הקרוב
הימורים חוקיים תיירים רבים מגיעים ללאס וגאס של גאורגיה
מיקום אסטרטגי מיקום המחבר בין יבשות אסיה ואירופה
מערך הגנה למשקיעים הזרים ההשקעה בגאורגיה בכלל ובבטומי בפרט נחשבת להשקעה בטוחה במיוחד

 

הכירו את השכונה האטרקטיבית ביותר להשקעה בבטומי – כך תדעו לבחון נכון כל אזור בכל רחבי העולם

השקעה מניבה בנדלן בבטומי בעד ונגדאז רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש נכסים להשקעה בבטומי, חשוב לדעת שלא כל אזורי העיירה אטרקטיביים להשקעה באותה מידה. ישנם אזורים מבוקשים במיוחד לעומת אזורים אחרים בהם רמות הביקוש נמוכות בעשרות אחוזים. הסקירה הכללית אודות כלל היתרונות שיש לבטומי להציע למשקיעיה חשובה, אך אינה מספיקה בשביל להתחיל להשקיע בכלל אזורי העיירה. אז איך בוחרים נכון את האזורים המנצחים של בטומי? ישנם מספר דגשים חשובים שחשוב שתכירו אודות המאפיינים של השכונות האטרקטיביות ביותר להשקעה. משקיעי נדל"ן מכל רחבי העולם בוחנים את השכונות האטרקטיביות ביותר להשקעה על פי הפרמטרים שתכירו בשורות הבאות.

 • יכולת התניידות מהירה ונוחה – אחד היתרונות הגדולים ביותר של שכונות מגורים מנצחות הוא נתיבי התחבורה הראשיים המאפשרים לכלל המתגוררים בהן להגיע לכל פינה בעיר בקלות ובמהירות רבה. נתיבים ראשיים של תחבורה ציבורית או נתיבי תנועה גדולים מבטיחים לכלל הגרים בקרבת מקום אפשרות להתנייד בקלות, במהירות ובנוחות, מה שהופך את אזורי המגורים הסמוכים לצירים המרכזיים למבוקשים במיוחד. אנשים רבים מוכנים לשלם יותר עבור נוחות ההתניידות לחופים המרשימים של בטומי, לאזורי המסחר השונים, לחנויות הגדולות ביותר, למרכזי ההימורים היוקרתיים ולכל פינה בעיר. עלייה ברמת הביקוש לדירות מגורים לצידי צירי תחבורה מרכזיים מביאה לעליית מחירים, ביטחון בהשכרת הנכס בכל ימות השנה, אחוזי תשואה גבוהים במיוחד ועוד שלל יתרונות.
 • קרבה לחופים המרשימים – שכונות מגורים הסמוכות לחופי הים המרשימים בבטומי נחשבות למבוקשות במיוחד כך שכל המשקיעים בהם יוכלו ליהנות מרמות ביקוש גבוהות, עליות ערך מהירות, אחוזי תשואה גבוהים מהשכרת הנכסים ואף אפשרות לשווק את הדירה בתור דירת נופש לתקופות זמן קצרות. משקיעים רבים מכל רחבי העולם בוחרים בנכסים הסמוכים לחופי ים ונהנים מביקוש אדיר להשכרת הנכסים.
 • אתרו את אזורי הבילוי הגדולים ביותר – זוגות צעירים רבים בוחרים את מקום המגורים שלהם בהתאם למרכזי הבילוי הקיימים באזור. זוגות צעירים נחשבים לשוכרים טובים שמקפידים לשלם בזמן מידי חודש ויודעים לשמור על פנים הדירה. יתרונות אלה גורמים למשקיעים רבים לבחור את מיקום ההשקעה שלהם בהתאם לרצונות הקהל הצעיר.
 • אוהבים קניות? אתם לא לבד – מוקד נוסף שמושך ביקוש רב הוא מרכזי קניות. אנשים רבים ישמחו לגור במרחק הליכה ממרכז קניות גדול הכולל קניונים, חנויות ביגוד, חנויות הנעלה ועוד. מעבר למתן מענה מהיר, זמין ונוח לצרכי קניות רבים, מרכזי קניות ברוב המקרים כוללים גם מסעדות שונות, משחקיות לילדים ועוד. כלל היתרונות הללו מעלים את רמות הביקושים בכל השכונות הממוקמות במרחק הליכה של מספר דקות ממוקדי הקניות כך שבתור משקיעים תוכלו ליהנות מהשכרת הנכסים בכל ימות השנה, אחוזי תשואה גבוהים הנעים בין 10% ל 12% וכמובן גם עליות ערך מהירות בהשוואה לשכונות מרוחקות.
 • חפשו את הסטודנטים – מאפיין נוסף של השכונה המנצחת הוא קרבה למוסדות לימוד להשכלה גבוהה. משקיעי נדל"ן רבים אוהבים להשקיע בשכונות הסמוכות למוסדות לימוד אקדמיים במטרה ליהנות מהסטודנטים הרבים באזור. הגעתם של סטודנטים רבים מכל קצוות המדינה מעלה את הביקוש לכלל הנכסים באזור. סטודנטים רבים שמחפשים דירה לגור בה בקרבת מקום למוסד הלימודים שלהם לא תמיד יכולים להרשות לעצמם לשכור דירה לבד ולכן הם בוחרים לשכור עם שותפים. דירות שותפים מאפשרת למשקיעים למקסם רווחים וליהנות מאחוזי תשואה גבוהים משמעותית בהשוואה לאחוזי התשואה מאותה דירה בדיוק שתושכר למשפחה. אחוזי התשואה בבטומי על דירות שותפים יכולים להגיע לכ 17% תשואה מידי שנה. מעבר לכך, סטודנטים נחשבים לשוכרים טובים שעומדים בכל מועדי התשלומים ושומרים על פנים הדירה.

כלל המאפיינים הללו יסייעו לכם לאתר את השכונות הטוות ביותר בבטומי בפרט ובעולם כולו בכלל. משקיעי נדל"ן מקצועיים בוחנים את אזורי ההשקעה השונים על פי נקודות אלה וככל שיש יותר נקודות בשכונה אחת, כך היא נחשבת לאטרקטיבית יותר להשקעה. לסיכום מאפייני השכונה המנצחת:

יכולת התניידות מהירה ונוחה וודאו שאתם בוחרים את השכונות הממוקמות לצידי צירי תנועה מרכזיים
קרבה לחופים מרשימים החופים המרשימים בבטומי מעלים את הביקושים בכל השכונות הסמוכות
אל תוותרו על מרכזי הבילוי מרכזי הבילוי אף הם מושכים ביקושים של זוגות צעירים
אל תוותרו על מרכזי הקניות קניונים, חנויות ביגוד, חנויות הנעלה וסופרים יבטיחו ביקוש גבוהה בשכונות הסמוכות
אל תוותרו על הסטודנטים שכונות הממוקמות לצד מוסדות לימוד אקדמיים מאפשרים למשקיע להשכיר את דירתו לשותפים וליהנות מ 17% תשואה בשנה

חשוב להדגיש שהשכונות שנהנות מהקרבה לאתרים הללו הן שכונות הממוקמות במרחק הליכה של מספר דקות בודדות מהמרכזים השונים. שכונות מרוחקות הממוקמות מרחק הליכה של למעלה מרבע שעה לא יהנו מעליית הביקוש.

אינפלציה – מה זה ולמה זה אמור לעניין גם אתכם? כך אתם מפסידים לא מעט כסף ללא ידיעתכם!

האינפלציה גורמת לשחיקת הכסף שיושב בבנק ללא כל תנועה כך שמשנה לשנה ערכו יורד בכ 2% בממוצע. בתקופה שגרתית האינפלציה עומדת על כ 2% מידי שנה, מה שאומר שהמחירים מתייקרים וחשוב מכך, שהכסף שלכם קונה הרבה פחות. אם עד לפני כעשר שנים הייתם יכולים למלא סל קניות למשפחה ממוצעת ב 100 שקלים בלבד, היום אותם 100 שקלים בדיוק לא יצליחו למלא רבע מאותו סל מוצרים. סכום החיסכון שלכם בבנק אמנם ישאר בעינו ללא כל תזוזה, אך ערכו ירד וישחק עם השנים. לכן, אם גם אתם חוששים מפני הפסדים ולכן משכנים את כל חסכונותיכם בתוכניות חיסכון בנקאיות, חשוב שתבינו שאתם פועלים בדיוק הפוך מכל חששותיכם וגורמים לעצמכם הפסדים כלכליים לא קטנים מידי שנה. אז מה החלופה הטובה ביותר? השקעות נדל"ן בבטומי. למה דווקא נדל"ן ולמה לא בישראל?

מינוף הכסף – הכירו את הדרך הטובה ביותר להשקיע בעולם הנדל"ן

רוצים להתחיל להשקיע? רגע לפני חשוב שתכירו את אפשרויות המימון השונות וכן את מסלול ההשקעה האטרקטיביים ביותר בבטומי. באשר לאפשרויות המימון חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים שאתם ממש לא חייבים להביא מהבית את מלוא הסכום הנדרש לרכישת דירה בבטומי. משקיעי נדל"ן רבים ומקצועיים מכל רחבי העולם נעזרים באפשרויות המימון השונות במטרה למנף את כספם וליהנות מרווחים גדולים יותר (ביחס להשקעה כמובן).

הלוואת המשכנתא – טווחי זמן ארוכים, סכומים גדולים וריביות נמוכות

האם כדאילרכוש נכס מניב בבטומי שבגיאורגיהאז האפשרות הגדולה והמוכרת ביותר היא כמובן הלוואת המשכנתא. הלוואת המשכנתא היא הלוואה גדולה של סכומי כסף גדולים הניתנת לתקופות זמן ארוכות בריביות נמוכות במיוחד. מאפייניה של ההלוואה הפכו אותה להלוואה המבוקשת ביותר בעולם השקעות הנדל"ן. משמה של הלוואת המשכנתא ניתן ללמוד מאפיין נוסף, והוא משכון הנכס הנרכש בעזרת ההלוואה לטובת הגוף המלווה. הבנקים צריכים בטוחה כלשהי בשביל להעמיד ללווה הלוואה גדולה, לתקופות זמן ארוכות בריביות נמוכות. משכון הנכס הנרכש לטובת הבנק הוא הבטוחה הטובה ביותר כך שגם אם בעוד מספר שנים הלווה נקלע לקשיים כלכליים ולא מצליח לעמוד בכל החזריו, תמיד הבנק יכול למשכן את הנכס, למכור אותו ולהשיב לעצמו את כל כספו חזרה.
נשמע לכם מעניין? חשוב שתדעו שהלוואת המשכנתא כוללת מגוון גדול של מסלולים אפשריים המאפשרים ללווה להתאים לעצמו את כל תנאי ההלוואה. אם אתם לא מתעסקים בתחום, חשוב שתיעזרו ביועץ משכנתאות פרטי ומקצועי. מעבר לאפשרות זו ישנן עוד לא מעט אפשרויות מימון כמו הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות קצרו. מועד להשלמת ההון העצמי הנדרש לקבלת המשכנתא, משכון נכס קיים תמורת עד 50% מערכו, הכנסת שותף משלם לעסקה ועוד. כלל האפשרויות הללו מאפשרות גם למשקיעים עם הון עצמי נמוך או אף ללא הון עצמי כלל ליהנות מהשקעות טובות בבטומי.

ההשקעות הבולטות בבטומי – נדל"ן מניב ודירות נופש

לסיום, חשוב שתכירו את מסלולי ההשקעה הגדולים ביותר בבטומי. עולם הנדל"ן מאפשר למשקיעיו לבחור בין לא מעט מסלולי השקיה השונים זה מזה בעיקר ברמות הסיכון ובאחוזי התשואה. בחרנו עבורכם את המסלולים האטרקטיביים ביותר בעולם בכלל ובבטומי בפרט. אז המסלול הראשון והגדול מכולם הוא כמובן מסלול נדל"ן מניב. מסלול השקעה זה כולל רכישת נכס והשכרתו לתקופות זמן ארוכות. המשקיע נהנה מהכנסה חודשית קבועה וכמובן מעליית ערך הנכס במרוצת השנים. מסלול השקעה זה נחשב למסלול הגדול ביותר בעולם השקעות הנדל"ן ולא בכדי. נדל"ן מניב מהטיח למשקיעיו רמת בטיחות גבוהה, התעסקות מינימלית, הכנסה פסיבית מעוגנת בחוזה ושני אפיקי רווח שונים – מהשכרת הנכס ומעליית ערכו. הנה לכם כל היתרונות, החסרונות והסיכונים המרכזיים של השקעות בנדל"ן מניב:

יתרונות

 1. מסלול השקעה בטוח – הביקוש הקשיח מבטיח שהדירה תושכר במהלך כל ימות השנה (במידה ותקפידו לבחור אותה בשכונה מנצחת על פי הדגשים שהובאו מעלה).
 2. מסלול השקעה פסיבי – מסלול זה מבטיח למשקיעיו הכנסה פסיבית וחודשית המעוגנת בחוזה
 3.  מסלול השקעה עם שני אפיקי רווח – רווח כפול מהשכרת הנכס בתשואה ממוצעת הנעה בין 10% ל 12% מידי שנה פלוס עליית ערך של עשרות אחוזים בשנים בודדות.

חסרונות וסיכונים

 1. אחוזי תשואה יחסית נמוכים – מסלולי השקעה בנדל"ן מסחרי, מסלולי אקזיט או אף מסלולי נופש נחשבים למעט רווחיים יותר.
 2. התעסקות עם שוכרים – בעל הנכס נדרש להמציא פתרונות לבעיות שונות בדירה במהלך שהותם של השוכרים.
 3. שוכרים מפוקפקים – ישנם שוכרים שלא מקפידים לשלם בזמן או לא מוכנים לצאת מהדירה בתאריך הנקוב בחוזה.

דירות נופש לתקופות זמן קצרות

מסלול השקעה נוסף ושכיח במיוחד בבטומי הוא מסלול השקעה בדירות נופש. דירות נופש מוצעות להשכרה לטווחי זמן קצרים ומניבותדירות נופש בבטומי כהשקעה מניבה בנדל"ן אחוזי תשואה גבוהים משמעותית בהשוואה לדירות מגורים. אז למה לא כולם בוחרים במסלול השקעה זה? כי רמות הסיכון בו גבוהות יותר. אף אחד לא מבטיח למשקיע שדירתו תושכר גם בחודש הבא. הכירו את היתרונות והחסרונות המרכזיים:
יתרונות

 1. אחוזי תשואה גבוהים – דירת נופש יכולה להניב למעלה מ 20% בשנה.
 2. נכסים בפריים לוקיישן – דירות נופש חייבות להיות ממוקמות בפריים לוקיישן כך שהביקוש אליהן גבוה במיוחד.

חסרונות וסיכונים

 1. רמות סיכון גבוהות – אף אחד לא מבטיח למשקיע שדירתו תושכר מחר.
 2. ללא הכנסה פסיבית קבועה – משקיעים שבונים על הכנסה פסיבית קבועה ומעוגנת בחוזה לא ימצאו את מבוקשם במסלול זה.

לסיכום, השקעות נדל"ן בבטומי מבטיחות למשקיעים פוטנציאל רווח גדול במיוחד מעליות ערך הנכסים ואחוזי תשואה גבוהים הנעים בין 10% ל 12% מידי שנה בממוצע. הקפידו על כלל הדגשים שהובאו במדריך, בחרו נכון נכס טוב בפריים לוקיישן והתחילו ליהנות מהשקעת נדל"ן רווחית במיוחד.

השקעות נדלן בבטומי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לנדל"ן בבטומי

כאן תמצאו מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הנדל"ן, פרויקטים ונכסים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים בכל רחבי בטומי. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים

התקשרו עכשיו